Regeneracja filtra DPF

Sprawny filtr DPF / FAP, to nie tylko brak zmartwień, ale i czyste środowisko

Czym się zajmujemy

W regcar.pl zajmujemy się regeneracją filtrów cząstek stałych. Wykorzystując najnowsze technologie i urządzenia, mamy pewność, że oferujemy klientom najwyższą jakość usług.

Czyścimy filtry które w trakcie eksploatacji pracowały w pojazdach z uszkodzoną turbosprężarką.
Nie rozcinamy i nie spawamy filtrów – brak jakiejkolwiek ingerencji mechanicznej na wkład filtra.
Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów

Technologie

 
 

Wypalanie

Termiczna metoda usuwania zanieczyszczeń strumieniem powietrza o wysokiej temperaturze i dużym przepływie pozwala na wysokowydajną eliminacje sadzy i związków metali bez naruszenia struktury katalitycznej kanałów filtra .

Czyszczenie strumieniem wody

Użycie odpowiedniego detergentu pod dużym ciśnieniem pozwala na dokładne usunięcie popiołów oraz utlenionych metali . Zastosowanie naszej unikalnej technologi pozwala na otrzymanie bardzo wysokiej jakości regeneracji filtra .

Procedura regeneracji

 
Po otrzymaniu części, nasz pracownik weryfikuje filtr wzrokowo za pomocą kamery z sondą do badania rdzenia. Jeżeli rdzeń jest uszkodzony fizycznie (np pęknięty) – filtr nie nadaje się do użytku, nawet jeśli przejdzie procedurę czyszczenia. Taki filtr zwracamy do klienta.

Następnie DPF podłączany jest do maszyny, która mierzy przepływ powietrza. Pozwala to określić natężenie przepływu powietrza w jego obecnym (brudnym) stanie. Po weryfikacji, filtr przechodzi procedurę czyszczenia, po czym ponownie sprawdzamy natężenie przepływu powietrza, a klient otrzyma drukowany raport z wykonanego zabiegu. Zregenerowane urządzenie wraca do zadowolonego klienta.

t

Jak działamy?

Bezpośrednia wizyta

Swoje części możesz dostarczyć bezpośrednio do siedziby naszej firmy lub z korzystać z usługi Door to Door, która umożliwia szybkie otrzymanie zregenerowanej części.

Zapraszamy do naszego warsztatu

 Wykorzystując nasz potencjał, oferujemy Ci kompleksowość usług. Przy okazji regeneracji części, możesz zadbać o stan techniczny swojego auta! Wszystko w jednym miejscu

Door to Door

h

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Lub zadzwoń do nas

Przygotuj paczkę dla kuriera i zaczekaj na jej odbiór

Wykonanie usługi w warsztacie

Zwrot części do klienta

Zadowolony klient może zająć się montażem części

Jak to działa

Usługa Door to Door, to szybki i bardzo wygodny sposób na dostarczenie części do naszej firmy. Zamawiając usługę kurier odbiera od Ciebie paczkę, a po wykonaniu naszych usług, dostarcza ją z powrotem. Aby zamówić usługę, skorzystaj z formularza obok.
?

Zobacz szczegóły procedury

Formularz Door to Door

7 + 4 =

Facebook

REG CAR na facebooku

Instagram

REG CAR na instagramie

Kontakt

Wrocław - Stary Zakrzów
ul. Chmielna 1A
Tel: 509 606 959

Umów wizytę

Wprowadź w pola po prawej stronie wymagane informacje i prześlij chęć rezerwacji wizyty. Pracownik wybranego warsztatu skontaktuje się Tobą w celu omówienia szczegółów.

Adres firmy

Chmielna 1A
51-212 Wrocław
Tel: 509 606 959

3 + 1 =